Microsoft SharePoint, Łódź

Chcemy Państwu zaoferować Microsoft SharePoint. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-12-11 oraz zakończy się 2012-12-13. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1634.73 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Microsoft SharePoint, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Microsoft SharePoint.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *