Prawo Pracy w świetle zmian 2012, Olsztyn

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex pt.: Prawo Pracy w świetle zmian 2012. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-30.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna aktywność, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Hotel Gromada. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 400.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo Pracy w świetle zmian 2012, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zaprasza Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex posiadająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Prawo Pracy w świetle zmian 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *