Prawo Pracy w świetle zmian 2012, Kielce

Data szkolenia o nazwie: Prawo Pracy w świetle zmian 2012, jest planowany w dniu 2012-10-31. Jesteśmy znani jako Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Hotel IBIS. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kielce województwo Świętokrzyskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej uzyskania.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 492.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Prawo Pracy w świetle zmian 2012, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zachęca Konsorcjum Prawno-Konsultingowe Lex posiadająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo Pracy w świetle zmian 2012.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *