Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia, Warszawa

Termin szkolenia zatytułowanego: Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-18 oraz zakończy się 2013-03-19. Jesteśmy znani jako Hr Crew i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, prawo pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Hotel Ibis Warszawa Reduta. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 928.65.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, prawo pracy – zachęca Hr Crew posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Prawo pracy w firmie w 2013r – wybrane zagadnienia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *