ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Chcemy Państwu zaoferować ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2013-01-31. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 756.00 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według organizatorów 10%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *