PRAWO PRACY, Kraków

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie GALERIA SZKOLEŃ o nazwie: PRAWO PRACY. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Dom Polonii.Położenie jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 307.50.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu PRAWO PRACY, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, planowanie, inne, czas pracy – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: PRAWO PRACY.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *