PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH, Katowice

Pragniemy zaprezentować PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-11-28. Organizatorem jest firma GALERIA SZKOLEŃ, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez prowadzących w INTER-PRODRYN. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 307.50.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w mieście Niepołomice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *