Prawo pracy dla menedżerów – czas pracy i urlopy pracownicze, mobbing i dyskryminacja, wynagrodzenia, Zakopane

Szkolenie o nazwie Prawo pracy dla menedżerów – czas pracy i urlopy pracownicze, mobbing i dyskryminacja, wynagrodzenia, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-12-13 i potrwa ono do 2012-12-14.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, rekrutacja i selekcja personelu, optymalizacja zatrudnienia, prawo pracy, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Hotel Grand Nosalowy Dwór ****Resort&SPA. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1709.70 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-12-12, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 200 PLN.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu albo samego jej zdobycia.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Prawo pracy dla menedżerów – czas pracy i urlopy pracownicze, mobbing i dyskryminacja, wynagrodzenia, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, rekrutacja i selekcja personelu, optymalizacja zatrudnienia, prawo pracy, czas pracy – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Prawo pracy dla menedżerów – czas pracy i urlopy pracownicze, mobbing i dyskryminacja, wynagrodzenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *