ANALIZA FINANSOWA ORAZ OCENA EFEKTYWNOŚCI EKONOMICZNEJ PRZEDSIĘWZIĘĆ INWESTYCYJNYCH, Zakopane

Przedstawiamy następne szkolenie firmy EDU-SKILLS SZKOLENIA o nazwie: ANALIZA FINANSOWA ORAZ OCENA EFEKTYWNOŚCI EKONOMICZNEJ PRZEDSIĘWZIĘĆ INWESTYCYJNYCH. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-24 oraz zakończy się 2012-09-26.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość, planowanie, analiza finansowa.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Hotel Czarny Potok***. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2127.90 PLN.

Podana tu wartość to promocja typu Last Minute, która obowiązuje do dnia 2012-09-18, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 100 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ANALIZA FINANSOWA ORAZ OCENA EFEKTYWNOŚCI EKONOMICZNEJ PRZEDSIĘWZIĘĆ INWESTYCYJNYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, inne, rachunkowość, planowanie, analiza finansowa – zachęca EDU-SKILLS SZKOLENIA posiadająca swą siedzibę w miejscowości Lublin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: ANALIZA FINANSOWA ORAZ OCENA EFEKTYWNOŚCI EKONOMICZNEJ PRZEDSIĘWZIĘĆ INWESTYCYJNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *