Prawo autorskie w praktyce, Kraków

Termin szkolenia pt.: Prawo autorskie w praktyce, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-21, zaś koniec 2013-01-22. Jesteśmy znani jako AVENHANSEN Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel*** w centrum. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1451.40.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 100 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Prawo autorskie w praktyce, przypisanego do kategorii – Prawne – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Kraków.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Prawo autorskie w praktyce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *