Komunikacja biznesowa po angielsku, Wrocław

Pragniemy Państwu zaprezentować Komunikacja biznesowa po angielsku. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-02-11, zaś koniec 2013-02-12. Organizatorem jest firma AVENHANSEN Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Hotel*** w centrum. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1697.40.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja biznesowa po angielsku, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Kraków.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Komunikacja biznesowa po angielsku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *