Pracownik administracyjno-biurowy, Toruń

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Pracownik administracyjno-biurowy, ma planowany start w dniu 2013-04-19 i potrwa ono do 2013-04-20. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 990.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *