ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Pragniemy Państwu przedstawić ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2013-01-17. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Katowice województwo Śląskie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 756.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 10%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *