Pracownik administracyjno-biurowy, Toruń

Szkolenie o nazwie Pracownik administracyjno-biurowy, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-04 oraz zakończy się 2013-03-05.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Toruń woj. Kujawsko – Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 990.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *