Pracownik administracyjno-biurowy, Toruń

Szkolenie o nazwie Pracownik administracyjno-biurowy, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-03-04 oraz zakończy się 2013-03-05.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Toruń woj. Kujawsko – Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 990.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *