Pracownik administracyjno-biurowy, Poznań

Pragniemy zaoferować Pracownik administracyjno-biurowy. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-03-16 oraz zakończy się 2013-03-17. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 990.00 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny podstawowej, to 10%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Pracownik administracyjno-biurowy, przypisanego do kategorii – Firmowe, Administracja, fundacje, pracownik biurowy, inne, sekretariat, zarządzanie biurem – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Pracownik administracyjno-biurowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *