Pozafinansowe motywowanie pracowników

Pragniemy Państwu przedstawić Pozafinansowe motywowanie pracowników. Jest to szkolenie, którego termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest AVENHANSEN Sp. z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w ofercie wskazane, gdzie miałby się on znajdować.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności mająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Pozafinansowe motywowanie pracowników, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie – zaprasza AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Pozafinansowe motywowanie pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *