MIASTO JAKO MARKA. Najskuteczniejsze techniki marketingu w promocji miasta

Pragniemy Państwu zaprezentować MIASTO JAKO MARKA. Najskuteczniejsze techniki marketingu w promocji miasta. Jest to szkolenie, którego data nie posiada jednoznacznie określonego początku. Organizatorem jest firma AVENHANSEN Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało dokładnie w treści wyznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 0.00.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu MIASTO JAKO MARKA. Najskuteczniejsze techniki marketingu w promocji miasta, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Administracja – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: MIASTO JAKO MARKA. Najskuteczniejsze techniki marketingu w promocji miasta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *