Pomoc publiczna w projektach inwestycyjnych finansowanych ze środków UE, Warszawa

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie J.G.Training szkolenia specjalistyczne zatytułowane: Pomoc publiczna w projektach inwestycyjnych finansowanych ze środków UE. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-10-11.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, Dotacje Europejskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1463.70 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Pomoc publiczna w projektach inwestycyjnych finansowanych ze środków UE, przypisanego do kategorii – Prawne, Dotacje Europejskie – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Pomoc publiczna w projektach inwestycyjnych finansowanych ze środków UE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *