Podwykonawcy na Kontraktach realizowanych zgodnie z Warunkami Kontraktu FIDIC, Warszawa

Szkolenie pt. Podwykonawcy na Kontraktach realizowanych zgodnie z Warunkami Kontraktu FIDIC, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy J.G.Training szkolenia specjalistyczne. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-22, zaś koniec 2012-11-23.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 1586.70.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Podwykonawcy na Kontraktach realizowanych zgodnie z Warunkami Kontraktu FIDIC, przypisanego do kategorii – Prawne – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Podwykonawcy na Kontraktach realizowanych zgodnie z Warunkami Kontraktu FIDIC.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *