Polecane sale konferencyjne na sezon zimowy 2014/2015

 

Zachęcamy do zapoznania się atrakcyjnymi ofertami konferencyjnymi na sezon zima 2014/2015

Radisson Blu Hotel, Gdańsk

Radisson Blu jest znaną na całym świecie siecią hotelową, a należące do niej obiekty bez problemu można polecać nawet w ciemno. Gdański Radisson mieści się wśród brukowanych uliczek na Długim Targu, niedaleko galerii sztuki, sklepów oraz kawiarni. Z hotelu w zaledwie kilka minut można dostać się na malownicze bałtyckie wybrzeże. Obiekt łączy ze sobą elegancką architekturę oraz nowoczesny wystrój wnętrz. Kliencie biznesowi mogą skorzystać z dwóch przestronnych jak również komfortowych sal konferencyjnych, a także 134 miejsc noclegowych.

Hotel Wilga

Wilga” to hotel uzdrowiskowy znajdujący się w Ustroniu. Hotel posiada liczne atuty, między innymi widoki na tereny Beskidu Śląskiego, szczególny mikroklimat, jak również bliskość szlaków turystycznych oraz tras narciarskich. Obiekt położony jest niedaleko Parku Zdrojowego z pijalnią wód, leczniczymi fontannami solankowymi oraz ścieżką zdrowia. Hotel oprócz walorów rekreacyjno-sportowych posiada również nowoczesne zaplecze biznesowe, składające się z kilku klimatyzowanych i wielofunkcyjnych sal konferencyjnych wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny.

Puszczyk

Kompleks „Puszczyk” znajduje się w malowniczej nadmorskiej miejscowości Pogorzelica na terenie blisko 10 hektarowego ogrodzonego Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego Lasów Państwowych „Bażyna”. Piękny sosnowy las wokół, bliskość piaszczystej plaży, duży teren do uprawiania sportu i aktywnego wypoczynku, a także cisza i spokój, to tylko nieliczne z wielu zalet tego kompleksu. Obiekt przygotował dla klientów biznesowych przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt sale konferencyjne. Ośrodek oferuje 150 miejsc noclegowych.

Więcej polecanych obiektów znajdą Państwo pod adresem http://www.e-konferencje.pl/artykul/polecane-sale-konferencyjne-na-sezon-zimowy-20142015/1849/

 

, , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *