Podstawy obsługi komputera z Internetem, Łódź

Data szkolenia : Podstawy obsługi komputera z Internetem, ma planowany początek w dniu 2012-11-05 oraz zakończy się 2012-11-06. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Administracja, inne, internet.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Łódź woj. Łódzkie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 342.00.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Podstawy obsługi komputera z Internetem, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja, inne, internet – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Podstawy obsługi komputera z Internetem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *