Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, Łódź

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Edukey – Szkolenia i marketing pt.: Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-20 oraz zakończy się 2012-10-21.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Sala szkoleniowa firmy Edukey. Dla tego obiektu szczegóły zostały podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 396.00 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing posiadająca siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *