„Podstawy księgowości” DO KOŃCA ROKU RABAT 10%, Łódź

Pragniemy Państwu zaoferować „Podstawy księgowości” DO KOŃCA ROKU RABAT 10%. Jest to szkolenie, którego data ma planowany początek w dniu 2013-01-11, zaś koniec 2013-01-26. Organizatorem jest firma Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Księgowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 460.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu „Podstawy księgowości” DO KOŃCA ROKU RABAT 10%, przypisanego do kategorii – Księgowe – zaprasza Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z siedzibą w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: „Podstawy księgowości” DO KOŃCA ROKU RABAT 10%.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *