„Kadry i płace” OSTATNIE MIEJSCA, Łódź

Prezentujemy nowe szkolenie Polskie Towarzystwo Ekonomiczne o nazwie: „Kadry i płace” OSTATNIE MIEJSCA. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-16, zaś koniec 2013-02-09.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1500.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu „Kadry i płace” OSTATNIE MIEJSCA, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zachęca Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z siedzibą w miejscowości Łódź.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: „Kadry i płace” OSTATNIE MIEJSCA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *