Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, KRAKÓW

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy MERTON Instytut Szkoleń o nazwie: Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2013-02-17.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako KRAKÓW województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 369.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego, przypisanego do kategorii – Księgowe, Informatyczne IT, procesy biznesowe, systemy komputerowe, techniki komunikacyjno-informacyjne, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zaprasza MERTON Instytut Szkoleń mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Płatnik od podstaw – obsługa programu księgowego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *