KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning, Zielona Góra

Oferujemy nowe szkolenie firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU o nazwie: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-31.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, inne, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Zielona Góra woj. Lubuskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu lub jej uzyskania.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 921.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-09-30 i obniżka wynosi według firmy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, inne, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH (projekty inwestycyjne) z Akredytacją – e-learning.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *