Planowanie i budżetowanie projektów, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Planowanie i budżetowanie projektów. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany start w dniu 2013-03-14 oraz zakończy się 2013-03-15. Organizatorem jest firma CTPartners S.A., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1722.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Planowanie i budżetowanie projektów, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zaprasza CTPartners S.A. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Planowanie i budżetowanie projektów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *