Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2013-01-16 oraz zakończy się 2013-01-18. Organizatorem jest CTPartners S.A., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 3690.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie – zaprasza CTPartners S.A. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Metodyka zarządzania programami – MSP Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *