Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Chcemy przedstawić Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-12-17. Organizatorem jest Perspecta, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział PERSPECTA.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne – zachęca Perspecta z siedzibą w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *