Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Szkolenie pt. Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-12-19.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Prawne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, rozliczanie projektu unijnego, inne – zachęca Perspecta mająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *