Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych

Pragniemy Państwu zaprezentować Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-06. Organizatorem jest Perspecta, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały ujawnione.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje – zachęca Perspecta mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *