Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Perspecta o nazwie: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-13.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści zaznaczone.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Dotacje Europejskie, pisanie wniosków unijnych, inwestycje – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Pisanie i Rozliczanie Wniosków Unijnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *