Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, Skierniewice

Szkolenie o nazwie Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Seka ŁÓDŹ. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-12-12.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Medyczne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował SEKA Skierniewice.Miejsce jest w ofercie określone jako Skierniewice woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 120.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, przypisanego do kategorii – Medyczne – zaprasza Seka ŁÓDŹ mająca siedzibę w mieście ŁÓDŹ.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *