Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, Skierniewice

Oferujemy kolejne szkolenie firmy Seka ŁÓDŹ o nazwie: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Medyczne.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia SEKA Skierniewice. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Skierniewice województwo Łódzkie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 120.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, przypisanego do kategorii – Medyczne – zaprasza Seka ŁÓDŹ mająca swą siedzibę w mieście ŁÓDŹ.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *