Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, OLSZTYN

Pragniemy Państwu zaprezentować Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-23. Organizatorem jest SEKA S.A. Oddział Olsztyn, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Medyczne, pierwsza pomoc. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował SEKA S.A..Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako OLSZTYN województwo Warmińsko – Mazurskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 100.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia, przypisanego do kategorii – Medyczne, pierwsza pomoc – zaprasza SEKA S.A. Oddział Olsztyn mająca siedzibę w miejscowości Olsztyn.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Pierwsza pomoc w sytuacjach zagrożenia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *