Controlling marketingowy – plany marketingowe, analiza sprzedaży i kosztów., WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Controlling marketingowy – plany marketingowe, analiza sprzedaży i kosztów., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Marketing w Praktyce Media i Szkolenia. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-19 i potrwa ono do 2013-02-20.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, zarządzanie, biznesowe.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1881.90 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 300 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-01-29.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Controlling marketingowy – plany marketingowe, analiza sprzedaży i kosztów., przypisanego do kategorii – Marketingowe, zarządzanie, biznesowe – zachęca Marketing w Praktyce Media i Szkolenia mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Controlling marketingowy – plany marketingowe, analiza sprzedaży i kosztów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *