PHP, MySQL – zaawansowany

Chcemy zaoferować PHP, MySQL – zaawansowany. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-01-28 i potrwa ono do 2013-01-30. Organizatorem jest firma IT School, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało w treści określone.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1531.35 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu PHP, MySQL – zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PHP, MySQL – zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *