PHP, MySQL – zaawansowany

Chcemy zaoferować PHP, MySQL – zaawansowany. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2013-01-28 i potrwa ono do 2013-01-30. Organizatorem jest firma IT School, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało w treści określone.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1531.35 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu PHP, MySQL – zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza IT School posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: PHP, MySQL – zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *