PHP, MySQL – zaawansowany

Szkolenie pt. PHP, MySQL – zaawansowany, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy IT School. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-27 i potrwa ono do 2013-03-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały wskazane.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1531.35 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu PHP, MySQL – zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: PHP, MySQL – zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *