PHP, MySQL – zaawansowany

Szkolenie pt. PHP, MySQL – zaawansowany, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy IT School. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-02-27 i potrwa ono do 2013-03-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze miejsca nie zostały wskazane.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1531.35 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu PHP, MySQL – zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca IT School posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: PHP, MySQL – zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *