Pamięć absolutna!! Zarzadzanie Pamiecią!, Katowice

Szkolenie zatytułowane Pamięć absolutna!! Zarzadzanie Pamiecią!, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Coaching Balance. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-20 oraz zakończy się 2012-11-21.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Interpersonalne, rozwój osobisty.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały określone jako Katowice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 490.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Pamięć absolutna!! Zarzadzanie Pamiecią!, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, rozwój osobisty – zaprasza Coaching Balance posiadająca siedzibę w mieście Częstochowa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Pamięć absolutna!! Zarzadzanie Pamiecią!.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *