Marketing skierowany do kobiet., WARSZAWA

Pragniemy zaoferować Marketing skierowany do kobiet.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany start w dniu 2012-11-15 i potrwa ono do 2012-11-16. Organizatorem jest Marketing w Praktyce Media i Szkolenia, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1881.90.

Podana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-25, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 300 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing skierowany do kobiet., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, techniki sprzedaży, marketing/reklama, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Marketing w Praktyce Media i Szkolenia mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Marketing skierowany do kobiet..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *