Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej, Warszawa

Szkolenie pt. Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum Szkoleniowe Progress Project.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności, która ma za cel poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1586.70 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-30, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 200 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, zarządzanie, planowanie, magazynowanie – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Organizacja gospodarki magazynowej w przedsiębiorstwie – z elementami gospodarki materiałowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *