Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy MatiConsulting pt.: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-12.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Marketingowe.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 789.60 PLN.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 6%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zdefiniujmy sobie… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zawodu bądź też jej zdobycia.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Finansowe, Marketingowe – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *