okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych, Katowice

Prezentujemy Państwu następne szkolenie SEKA S.A. pt.: okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-15, zaś koniec 2012-10-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: BHP.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował SEKA SA.Położenie jest w ofercie podane jako Katowice województwo Śląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 270.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca SEKA S.A. posiadająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *