okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych, Katowice

Pragniemy zaprezentować okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-12 i potrwa ono do 2012-11-19. Organizatorem jest SEKA S.A., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: BHP.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też samego jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA SA.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 270.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych, przypisanego do kategorii – BHP – zachęca SEKA S.A. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: okresowe bhp pracowników inżynieryjno-technicznych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *