ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA HR MENAGERA – wybrane aspekty praktyczne, Wrocław

Przebieg szkolenia zatytułowanego: ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA HR MENAGERA – wybrane aspekty praktyczne, jest planowany w dniu 2012-10-16. Jesteśmy znani jako SEKA S.A. Wrocław i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy lub też samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w oddział firmy SEKA S.A.. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 490.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA HR MENAGERA – wybrane aspekty praktyczne, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne, kadry i płace, prawo pracy – zaprasza SEKA S.A. Wrocław posiadająca swą siedzibę w mieście Wrocław.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNA HR MENAGERA – wybrane aspekty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *