Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku, Wrocław

Chcemy Państwu przedstawić Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-11-05, zaś koniec 2012-11-06. Organizatorem jest SEKA S.A. Wrocław, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Prawne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w SEKA S.A.. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 520.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Prawne – zaprasza SEKA S.A. Wrocław posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Czas pracy kierowców – zmiany i praktyka stosowania w 2012 roku.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *