Ochrona danych osobowych w świetle nowelizacji ustawy, Kraków

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy ANVIX SP. Z O.O. o nazwie: Ochrona danych osobowych w świetle nowelizacji ustawy. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-11-29 i potrwa ono do 2012-11-30.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Administracja.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Hilton Garden Inn. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1642.05 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Ochrona danych osobowych w świetle nowelizacji ustawy, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Administracja – zachęca ANVIX SP. Z O.O. z siedzibą w mieście KRAKÓW.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Ochrona danych osobowych w świetle nowelizacji ustawy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *