Kodeks Postępowania Administracyjnego dla jednostek samorządu terytorialnego, Kraków

Szkolenie pt. Kodeks Postępowania Administracyjnego dla jednostek samorządu terytorialnego, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej ANVIX SP. Z O.O.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-27.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Radisson Blu. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1543.65 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kodeks Postępowania Administracyjnego dla jednostek samorządu terytorialnego, przypisanego do kategorii – Prawne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kodeks Postępowania Administracyjnego dla jednostek samorządu terytorialnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *