Ochrona danych osobowych oraz archiwizacja dokumentacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej, Kraków

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie ANVIX SP. Z O.O. o nazwie: Ochrona danych osobowych oraz archiwizacja dokumentacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-22 i potrwa ono do 2012-11-23.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Zarządzanie, Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział hotel Campanile.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1543.65 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Ochrona danych osobowych oraz archiwizacja dokumentacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Administracja – zachęca ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Ochrona danych osobowych oraz archiwizacja dokumentacji medycznej w zakładach opieki zdrowotnej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *