Kompendium Prawa Pracy, Zakopane

Pragniemy Państwu przedstawić Kompendium Prawa Pracy. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-11-20 i potrwa ono do 2012-11-21. Organizatorem jest ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w hotel Litwor. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1789.65 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kompendium Prawa Pracy, przypisanego do kategorii – Prawne – zachęca ANVIX SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kompendium Prawa Pracy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *